Догляд за здоров'ям

Догляд за здоров'ям

Вигляд:

Зволожувач для шкіри обличчя Nano Mist Sprayer

199.00 грн

Зволожувач для шкіри обличчя Nano Mist Sprayer Цей нано-розпилювач може виробляти кращий холодний туман для зволоження шкіри і не псує макіяж. Високочастотна вібраційна технологія і нано розпорошення роблять вологу може проникати в глибину шкіри для очищення. Особливості:1. Високочастотна вібраційна технологія і нано розпорошення роблять вологу мо..

Мезороллер для шкіри Derma Roller 540 голок

159.00 грн

Мезороллер для шкіри Derma Roller 540 голочок Мезороллер з Мікроголки призначений для догляду за шкірою обличчя і тіла. Дермароллер в поєднання з професійними сироватками допоможе Вам в короткі терміни досягти результату ідеальної шкіри. Голочки Мезороллери, роблять мікро проколи на шкірі, що діє як каталізатор для поліпшення пружності та еластичн..

Мезороллер ZGTS для лица 0.75 мм для домашнего ухода

199.00 грн

Мезоролер ZGTS с позолоченными иглами из титанового сплава илазерной заточкой (0.5 мм) для домашнего уходаБезинъекционная мезотерапия мезороллером теперь в домашних условиях.Безинъекционный способ, способствующий максимальному эффекту воздействия сывороток Ramosu на кожу лица. Одна из популярнейших процедур среди косметологов в основе которой лежит..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)