Відеотехніка

Відеотехніка

Вигляд:

Навушники Remax RM-510 Grey (Код: 9002665)

249.00 грн

Remax RM-510 - предназначены для обеспечения удобства, комфорта и мобильности своих обладателей. Комплектуются оригинальной металлической упаковкой в стильном дизайне. Модель наушников представлена с микрофоном. Тип наушников: Вакуумные Тип подключения: Проводное Интерфейс проводного подключения: 1 x mini-jack (разъем 3.5 мм) Цвет: White Штеке..

Навушники Remax RM-510 White (Код: 9003391)

249.00 грн

Remax RM-510 - призначені для забезпечення зручності, комфорту і мобільноcті cвоіх володарів. Комплектуютcя оригінальної металічною упаковкою в стильному дизайні. Модель навушників предcтавлена ​​ мікрофоном. Тип навушників: Вакуумні Тип підключення: дротове інтерфейс користувача дротове підключення: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) Колір: Whit..

Навушники Remax RM-510 Black

249.00 грн

Вакуумні навушники REMAX RM-510 - призначені для забезпечення зручності, комфорту та мобільності своїх власників. Комплектуються оригінальною металевою упаковкою у стильному дизайні. Модель навушників представлена ​​із мікрофоном. Корпус вушних елементів виготовлений із якісного пластику із soft-touch покриттям. Аксесуар представлений декількома ко..

Колонка Wireless Hopestar T9 Black

1029.00 грн

- Зручне кнопкове управління на верхній частині корпусу - Використання передового чіпа Bluetooth 4.2 аудіо декодування, підтримка всіх Bluetooth пристроїв (Samsung, iPhone, iPad, LG, Fly, HTS, Huawei та інших моделей телефонів і планшетів з бездротовим блютус з'єднанням) - Міцний, захищений від вологи корпус XP6 - Потужне, м'яке, виразне, чисте,..

Віброколонка Adin BT300 36W Gold

3599.00 грн

 Вібродінамік - потужна віброколонка 36 Вт з Bluetooth підключенням ADIN BT-300 Gold  Завдяки даній віброколонці будь-яка рівна, тверда поверхня може стати потужним «динаміком» і видавати чистий звук по всій своїй площі, поширюючи звук однаково по всій площині на 360 градусів. Даній віброколонці відтворити відмінний гучний зву..

Віброколонка Adin BT300 36W Black

3599.00 грн

 Вібродінамік - потужна віброколонка 36 Вт з Bluetooth підключенням ADIN BT-300 Black  Завдяки даній віброколонці будь-яка рівна, тверда поверхня може стати потужним «динаміком» і видавати чистий звук по всій своїй площі, поширюючи звук однаково по всій площині на 360 градусів. Даній віброколонці відтворити відмінний гучний зв..

Віброколонка Klangei Egg Gold

1149.00 грн

 Віброколонка Adin Klangei Egg Gold  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Інноваційна вібро-резонансна колонка Klangei Egg забезпечують якісний 3D звук. Віброколонка Klangei Egg яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню..

Віброколонка Adin B1BT Silver (Код: 900116)

1799.00 грн

 Віброколонка ADIN B1BT Silver  Віброколонка ADIN B1BT Silver компактна і потужна. Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка ADIN B1BT Silver яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонк..

Віброколонка Adin B1BT Black

1799.00 грн

 Віброколонка ADIN B1BT Black  Віброколонка ADIN B1BT Black компактна і потужна. Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка ADIN B1BT Black яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка A..

Мультимедийные Наушники Enjoy Life M0-002 Pink

449.00 грн

Мультимедійні Навушники Enjoy Life M0-002 Black Аксесуар виготовлений із пластику, м'які амбушюри обтягнуті синтетичною шкірою. Конструкція стереогарнітури складається, і зручно регулюється по обхвату голови. За рахунок м'якого оголовья навушники щільно і комфортно сидять на голові! Модель працює як з ОС Android, так і з iOS. Навушники що не п..

Мультимедийные Наушники Enjoy Life M0-002 Black

449.00 грн

Мультимедійні Навушники Enjoy Life M0-002 Black Аксесуар виготовлений із пластику, м'які амбушюри обтягнуті синтетичною шкірою. Конструкція стереогарнітури складається, і зручно регулюється по обхвату голови. За рахунок м'якого оголовья навушники щільно і комфортно сидять на голові! Модель працює як з ОС Android, так і з iOS. Навушники що не п..

Мультимедийные Наушники Elmcoel EV20 Black

479.00 грн

Навушники elmcoei eve 20 З дизайном чашки вуха і м'яким матрацом для створення комфортного відчуття при носінні, хорошою шумостойкостью Навушники elmcoei eve 20 для якісного звуку, повний бас високих частот Подвійний дизайн з капюшоном і подовжена рама для кожного користувача Високоякісний АБС-пластик дуже легкий, гладкий і м'який шкіряний робить й..

Мультимедійні Навушники Extra Bass 450AP Blue

339.00 грн

Навушники з ергономічним дизайном чітко передають всі тони музичних композицій. Легкість звучання роблять прослуховування максимально приємним. Окремий мікрофон в повній мірі справляється з передачею звуку і забезпечує чіткий звук у приймаючого абонента. Потужна технологія управління діапазоном відтворюваних звуків підсилює звучання низьких частот,..

Віброколонка Adin S8BT Black

2999.00 грн

 Потужна віброколонка Adin S8BT Black  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка S8BT Black яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка Adin S8BT Black являє собою міцний корпус з алюм..

Навушники Celebrat G3 White (Код: 9003001)

119.00 грн

1. Підключення: провідне, 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм);2. Частотний діапазон: 20 Гц – 20 кГц;3. Розмір драйвера: 10 мм;4. Чутливість навушників: 92 дБ;5. Опір: 16 Ом;6. Довжина кабелю: 1,2 метри;7. Додатково: Мікрофон + керування викликами.Термін доставки 1-3 дні14 днів згідно із Законом України «Про захист прав споживачів»..

Показано з 1 по 15 із 69 (5 сторінок)