Відеореєстратори

Відеореєстратори

Вигляд:

Відеореєстратор, Дзеркало D269

1819.00 грн

Найпопулярніша модель на ринку відеореєстраторів на сьогоднішній день - дзеркало-відеореєстратор D269. Має цілий ряд відмітних переваг, завдяки яким його полюбили тисячі автомобілістів. Зображення з 2-х відеокамер виводиться на кольоровий LCD-дисплей з діагоналлю 4,3 дюйма, що знаходиться в лівій частині дзеркала. Дозвіл екрану 960х240 пікселів. Пр..

Відеореєстратор, F12C Touch

1249.00 грн

Дзеркало заднього виду з відеореєстратором F12C Touch підійде для використання, як за прямим призначенням, так і в якості відеореєстратора одночасно. За допомогою скоб воно легко встановлюється практично на будь-який штатний дзеркало, є покриття антивідблиску і функція відключення дисплея при працюючому відеореєстраторові, щоб не відволікати увагу ..

Відеореєстратор, 806

1699.00 грн

Дзеркало заднього виду з відеореєстратором - пристрій для автомобіля два в одному. Встановіть пропонований нами дзеркало-відеореєстратор в салоні вашої машини і записуйте всі події, які відбуваються навколо. Вам не доведеться побоюватися, що ДТП з вашою участю буде невірно або упереджено витлумачено працівниками ДАІ, страховими агентами або судом. ..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)