Аудіо Mobis.ua

Аудіо

Вигляд:

Навушники Remax RM-510 Grey (Код: 9002665)

249.00 грн

Remax RM-510 - предназначены для обеспечения удобства, комфорта и мобильности своих обладателей. Комплектуются оригинальной металлической упаковкой в стильном дизайне. Модель наушников представлена с микрофоном. Тип наушников: Вакуумные Тип подключения: Проводное Интерфейс проводного подключения: 1 x mini-jack (разъем 3.5 мм) Цвет: White Штеке..

Мікрофон HOCO Cantando Karaoke Microphone BK5 White

659.00 грн

Мікрофон караоке HOCO BK5 Cantando karaoke microphoneБездротовий караоке мікрофон Hoco BK5 - брендовий, якісний та багатофункціональний мікрофон з відмінними характеристиками, в унікальному, стильному та вишуканому дизайні.Мікрофон оснащений з'єднанням Bluetooth 5 з високою чутливістю та стабільністю, технологією ехо-реверберації та багатошаровим ш..

Навушники Remax RM-510 White (Код: 9003391)

249.00 грн

Remax RM-510 - призначені для забезпечення зручності, комфорту і мобільноcті cвоіх володарів. Комплектуютcя оригінальної металічною упаковкою в стильному дизайні. Модель навушників предcтавлена ​​ мікрофоном. Тип навушників: Вакуумні Тип підключення: дротове інтерфейс користувача дротове підключення: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) Колір: Whit..

Навушники Remax RM-510 Black

249.00 грн

Вакуумні навушники REMAX RM-510 - призначені для забезпечення зручності, комфорту та мобільності своїх власників. Комплектуються оригінальною металевою упаковкою у стильному дизайні. Модель навушників представлена ​​із мікрофоном. Корпус вушних елементів виготовлений із якісного пластику із soft-touch покриттям. Аксесуар представлений декількома ко..

МІКРОФОН ДЛЯ КОМП'ЮТЕРА ІГРОВИЙ HAVIT HV-GK58B USB RGB

449.00 грн

Мікрофон HAVIT HV-GK58B - Легкий микрофон c яркой подсветкой для вашего компьютера. Микрофон имеет подставку, так что вы можете легко поставить его на стол. Также его гибкость позволит регулировать направление, которое вам удобно...

Мікрофон для комп'ютера ігровий HAVIT HV-GK56 USB RGB

979.00 грн

Ігровий мікрофон HAVIT RGB GK56 із всеспрямованим мікрофоном забезпечує чисте та чітке спілкування під час відтворення або використання таких програм, як YouTube, Skype, тощо. Світлодіодне підсвічування RGB додатково візуально покращує мікрофон.Щоб використовувати мікрофон, просто підключіть пристрій до порту USB, виберіть мікрофон як вхід у налашт..

Колонка Wireless Hopestar T9 Black

1029.00 грн

- Зручне кнопкове управління на верхній частині корпусу - Використання передового чіпа Bluetooth 4.2 аудіо декодування, підтримка всіх Bluetooth пристроїв (Samsung, iPhone, iPad, LG, Fly, HTS, Huawei та інших моделей телефонів і планшетів з бездротовим блютус з'єднанням) - Міцний, захищений від вологи корпус XP6 - Потужне, м'яке, виразне, чисте,..

Віброколонка Adin BT300 36W Gold

3599.00 грн

 Вібродінамік - потужна віброколонка 36 Вт з Bluetooth підключенням ADIN BT-300 Gold  Завдяки даній віброколонці будь-яка рівна, тверда поверхня може стати потужним «динаміком» і видавати чистий звук по всій своїй площі, поширюючи звук однаково по всій площині на 360 градусів. Даній віброколонці відтворити відмінний гучний зву..

Бездротові Навушники HAVIT TW937 Bluetooth V5.0 C Кейсом, white

899.00 грн

TWS-навушники Havit TW937 - бездротова конструкція і невелика вага абсолютно не затрудняють рух, пристрій не заважає в процесі експлуатації, при цьому стабільно фіксується в вухах. Як і інші моделі цього типу, представлена ​​TWS-гарнітура характеризується абсолютною відсутністю кабелів і додаткових «нашийників», а значить, аксесуар н..

Бездротові навушники HAVIT TW937 Bluetooth V5.0 c кейсом, Black

899.00 грн

TWS-навушники Havit TW937 - бездротова конструкція і невелика вага абсолютно не затрудняють рух, пристрій не заважає в процесі експлуатації, при цьому стабільно фіксується в вухах. Як і інші моделі цього типу, представлена ​​TWS-гарнітура характеризується абсолютною відсутністю кабелів і додаткових «нашийників», а значить, аксесуар н..

Віброколонка Adin BT300 36W Black

3599.00 грн

 Вібродінамік - потужна віброколонка 36 Вт з Bluetooth підключенням ADIN BT-300 Black  Завдяки даній віброколонці будь-яка рівна, тверда поверхня може стати потужним «динаміком» і видавати чистий звук по всій своїй площі, поширюючи звук однаково по всій площині на 360 градусів. Даній віброколонці відтворити відмінний гучний зв..

Віброколонка Klangei Egg Gold

1149.00 грн

 Віброколонка Adin Klangei Egg Gold  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Інноваційна вібро-резонансна колонка Klangei Egg забезпечують якісний 3D звук. Віброколонка Klangei Egg яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню..

Віброколонка Adin B1BT Silver (Код: 900116)

1799.00 грн

 Віброколонка ADIN B1BT Silver  Віброколонка ADIN B1BT Silver компактна і потужна. Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка ADIN B1BT Silver яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонк..

Віброколонка Adin B1BT Black

1799.00 грн

 Віброколонка ADIN B1BT Black  Віброколонка ADIN B1BT Black компактна і потужна. Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка ADIN B1BT Black яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка A..

Мультимедийные Наушники Enjoy Life M0-002 Pink

449.00 грн

Мультимедійні Навушники Enjoy Life M0-002 Black Аксесуар виготовлений із пластику, м'які амбушюри обтягнуті синтетичною шкірою. Конструкція стереогарнітури складається, і зручно регулюється по обхвату голови. За рахунок м'якого оголовья навушники щільно і комфортно сидять на голові! Модель працює як з ОС Android, так і з iOS. Навушники що не п..

Показано з 1 по 15 із 70 (5 сторінок)