Віброколонки Mobis.UA

Віброколонки

Вигляд:

Віброколонка Adin BT300 36W Gold

3599.00 грн

 Вібродінамік - потужна віброколонка 36 Вт з Bluetooth підключенням ADIN BT-300 Gold  Завдяки даній віброколонці будь-яка рівна, тверда поверхня може стати потужним «динаміком» і видавати чистий звук по всій своїй площі, поширюючи звук однаково по всій площині на 360 градусів. Даній віброколонці відтворити відмінний гучний зву..

Віброколонка Adin BT300 36W Black

3599.00 грн

 Вібродінамік - потужна віброколонка 36 Вт з Bluetooth підключенням ADIN BT-300 Black  Завдяки даній віброколонці будь-яка рівна, тверда поверхня може стати потужним «динаміком» і видавати чистий звук по всій своїй площі, поширюючи звук однаково по всій площині на 360 градусів. Даній віброколонці відтворити відмінний гучний зв..

Віброколонка Klangei Egg Gold

1149.00 грн

 Віброколонка Adin Klangei Egg Gold  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Інноваційна вібро-резонансна колонка Klangei Egg забезпечують якісний 3D звук. Віброколонка Klangei Egg яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню..

Віброколонка Adin B1BT Silver (Код: 900116)

1799.00 грн

 Віброколонка ADIN B1BT Silver  Віброколонка ADIN B1BT Silver компактна і потужна. Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка ADIN B1BT Silver яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонк..

Віброколонка Adin B1BT Black

1799.00 грн

 Віброколонка ADIN B1BT Black  Віброколонка ADIN B1BT Black компактна і потужна. Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка ADIN B1BT Black яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка A..

Віброколонка Adin S8BT Black

2999.00 грн

 Потужна віброколонка Adin S8BT Black  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка S8BT Black яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка Adin S8BT Black являє собою міцний корпус з алюм..

Віброколонка Adin D5+ Black

2599.00 грн

 Віброколонка Adin D5 +  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Інноваційна вібро-резонансна колонка Adin D5 + забезпечують якісний 3D звук. Віброколонка Adin D5 + яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню. Завдяки новим ..

Віброколонка Adin BT45 Black

1999.00 грн

 Віброколонка Adin BT45 Black  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Інноваційна вібро-резонансна колонка Adin BT45 Black має ексклюзивний італійський дизайн і забезпечують якісний 3D звук. Віброколонка Adin BT45 яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всьо..

Віброколонка Adin S8BT Silver

2999.00 грн

 Потужна віброколонка Adin S8BT Silver  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка S8BT Silver яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка Adin S8BT Silver являє собою міцний корпус з а..

Віброколонка Adin BT37 Silver

1599.00 грн

 Віброколонка Adin BT37 Silver  Представляємо Вам ще один гаджет з лінійки Adin, який витягають звук з будь-яких твердих поверхонь. Це вібраційна колонка Adin BT37 яка може звучати буквально всюди. Для її роботи вам потрібно всього лише знайти відповідну поверхню.  Віброколонка Adin BT37 Silver являє собою міцний корпус з алюмінієвог..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)