Кокосова стружка

Кокосова стружка

Вигляд:

Кокосовая стружка медіум 65% (Індонезія) 250г

129.00 грн

Кокосова стружка; чудове ласощі в поєднанні з іншими горіхами і сухофруктами. Широко використовується в кондитерській промисловості,; надає неповторний відтінок смаку будь-якому кондитерському виробу , а також м'ясних страв. Кокосова стружка застосовується в хлібопекарському виробництві як обсипання для здобних виробів. У кондитерському виробницт..

Кокосова стружка медіум 65% (Індонезія) 500 г

175.00 грн

Корисні властивості кокосової стружкиКокос покращує травлення, підтримує роботу імунної системи, знижує ризик серцевих і ракових захворювань, має антиоксидантні властивості. М'якоть і молоко кокосового горіха багаті мікроелементами, відновлюють сили і поліпшують зір. Рекомендується також вживати при вушної болю і урологічних захворюваннях. Кокосова..

Кокосова стружка медіум 65% (Індонезія) 1 кг.

294.00 грн

Кокосова стружка; чудове ласощі в поєднанні з іншими горіхами і сухофруктами.Широко використовується в кондитерській промисловості,; надає неповторний відтінок смаку будь-якому кондитерському виробу , а також м'ясних страв.Кокосова стружка застосовується в хлібопекарському виробництві як обсипання для здобних виробів. У кондитерському вир..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)