Рюкзаки та сумки HAVIT

Рюкзаки та сумки HAVIT

Рюкзаки та сумки HAVIT

Вигляд:

Рюкзак HAVIT HV-B910, black

810.00 грн

Стильний та легкий рюкзак для ноутбука HAVIT HV-5005 у чорному кольорі стане вашим помічником у повсякденному житті. Поліестер, з якого він виготовлений, відрізняється міцністю та зносостійкістю, легко відмивається від забруднень.Зручність використанняКрім наплічних лямок, сумка має гачок для перенесення, якщо просто потрібно переставити з місця на..

Рюкзак HAVIT HV-5005, black

689.00 грн

Стильний і легкий рюкзак для ноутбука HAVIT HV-5005 в чорному кольорі стане вашим помічником в повсякденному житті. Поліестер, з якого він виготовлений, відрізняється міцністю і зносостійкістю, легко відмивається від забруднень.Зручність використанняКрім наплічних лямок, у сумки є гачок для перенесення, якщо просто потрібно переставити з місця на ..

Рюкзак HAVIT HV-B916, black

877.00 грн

Стильний та легкий рюкзак для ноутбука HAVIT HV-B916 у чорному кольорі стане вашим помічником у повсякденному житті. Поліестер, з якого він виготовлений, відрізняється міцністю та зносостійкістю, легко відмивається від забруднень.Зручність використанняКрім наплічних лямок, сумка має гачок для перенесення, якщо просто потрібно переставити з місця на..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)