Акустика

Вигляд:

Портативная Акустика Proove Third Element 20W black

1649.00 грн

Proove Third Element пропонує якісний звук, який вражає своєю чіткістю. З двома динаміками потужністю 10W кожен, ця колонка забезпечує насиченість мелодій з багатими басами і яскравими високими нотами. Система Hi-Fi додає мелодійні нотки до відтворення звуку, гарантуючи відмінну якість аудіо.Чорний колір надає колонці сучасного та елегантного ..

Портативна колонка Proove SoundTrap 20W Black

1449.00 грн

Proove SoundTrap пропонує якісний звук, який вражає своєю чіткістю. З двома динаміками потужністю 10W кожен, ця колонка забезпечує насиченість мелодій з багатими басами і яскравими високими нотами. Система Hi-Fi додає мелодійні нотки до відтворення звуку, гарантуючи відмінну якість аудіо.Proove SoundTrap має компактний розмір та зручну форму, ..

Портативна Бездротова Bluetooth колонка Proove Amplifier |BT, 20W, TWS, USB, 5200mAh, 8h| Black

1699.00 грн

Представляємо Proove Amplifie – колонку, яка поєднує стильний дизайн і високу якість звуку. Виготовлена з міцного пластику та силікону, вона забезпечує довговічність та надійність у використанні. З потужністю 20W та системою Hi-Fi, ця колонка пропонує насичений та яскравий звук. Час використання складає 8 годин, дозволяючи насолоджуватись музикою б..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)