Перехідники

Придбайте лише найкращі пристрої для продукції Apple із нашого широкого асортименту. Ви можете знайти перехідник із необхідними роз'ємами для таких пристроїв Apple, як iPhone, iPad, MacBook, iMac, Apple Watch і багато інших.

Можливості перехідника для пристроїв Apple полягають у розширенні наявних портів і роз'ємів, або у додаванні нових. Це дозволяє підключати різні пристрої і гаджети, які необхідні, але не мають сумісних роз'ємів.

Крім того, важливо вибирати перехідник, враховуючи тип підключення, кількість портів і роз'ємів, виробника і навіть колір. Це дозволить вам створити ідеальну робочу станцію для ваших потреб.

У нашому великому каталозі ви знайдете аксесуари від різних брендів, які відповідають вашим потребам. Професійні консультанти інтернет-магазину "Мобис" завжди готові відповісти на всі ваші питання, надати якісне обслуговування і швидку доставку.

Вигляд:

Адаптер хаб Baseus EliteJoy Gen2 Dark Grey (WKSX030013)

3199.00 грн

ОписКомпактний та ергономічний USB-хаб Baseus, призначений для збільшення кількості USB-портів із можливістю їхнього одночасного використання.Сумісний із широким спектром пристроїв, а спеціальна кнопка дозволить вам зупинити відображення екрана одним клацанням миші.Ділова зустріч, університетська лекція — у цих та подібних ситуаціях вам знадобиться..

Адаптер Type-C HUB Baseus Metal Gleam Series 7 in 1 Multifunctional

2399.00 грн

Що таке Адаптер Type-C HUB Baseus Metal Gleam Series 7 in 1 Multifunctional?Type-C HUB Baseus Metal Gleam Series 7 in 1 Multifunctional (WKWG020113) завдяки популярному інтерфейсу підключення Type-C сумісний з більшістю сучасних гаджетів, включаючи смартфони та ноутбуки брендів Apple, Huawei, Acer, HP, Lenovo та ін.Хаб дозволяє значно збільшит..

Адаптер Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Gray

1499.00 грн

Що таке Адаптер Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Gray?HUB відрізняється не тільки цікавим дизайном, а й чудовою якістю виконання. Він привертає увагу, але насамперед дуже функціональний. Вам більше не потрібно турбуватися про те, що у вас недостатньо місця для підключення будь-якого додаткового обладн..

Адаптер Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C HUB Lan Docking Station Gray

1299.00 грн

Що таке Адаптер Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C HUB Lan Docking Station Gray?HUB відрізняється не тільки цікавим дизайном, а й чудовою якістю виконання. Він привертає увагу, але насамперед дуже функціональний. Вам більше не потрібно турбуватися про те, що у вас недостатньо місця для підключення будь-якого додаткового об..

Адаптер Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Gray (CAHUB-CY0G)

959.00 грн

Що таке Адаптер Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Gray (CAHUB-CY0G)?Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 є функціональним і компактним хабом, який підключається за допомогою вбудованого кабелю USB-C. Модель сумісна з ПК та ноутбуками, у яких є необхідний порт.ДизайнКорпус Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 в..

Адаптер Baseus Lite Series 6-Port Type-C Hub Docking Station Black (WKQX050001)

949.00 грн

Мультипортовий адаптер Baseus Lite Series 6-Port Type-C Hub Docking Station BlackBaseus допоможе вам у ситуації, коли не вистачатиме потрібної кількості портів. Зручний у використанні, бо дозволяє використовувати порти одночасно, а також не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення. Мультипортовим адаптером можна користуватися одра..

Адаптер Baseus Lite Series 5-Port Type-C HUB Docking Station

999.00 грн

Що таке Адаптер Baseus Lite Series 5-Port Type-C HUB Docking Station?Type-C HUB Baseus Lite Series 5-Port Type-C HUB Docking Station (WKQX040001) – корисний гаджет, який значно розширює можливості ноутбука, планшета чи смартфона, забезпечуючи його додатковими 5 портами. Компактний пристрій підключається через роз'єм Type-C та надає користуваче..

2-3 Дня

Адаптер Хаб Baseus Multifunctional Metal Gleam 5-in-1 Type-C Gray (CAHUB-CX0G)

1599.00 грн

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ХАБ ВІД BASEUSПрацювати з технікою та портативними гаджетами стане набагато легше, якщо їх буде куди підключати! iPhone або будь-який інший пристрій знайде своє місце з таким настільним помічником. З цією проблемою може допомогти крутий хаб від Baseus, який поєднує безліч корисних функцій. Мініатюрний гаджет підключає..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)