Led освіщення

Вигляд:

Дитячий світильник-нічник Настільна лампа Настільний світильник YX-903 400mAh

207.00 грн

Дитячий світильник нічник Настільна лампа 400mAh MicroUSB 3W Затишна та мила настільна лампа, яка чудово впишеться в будь-який інтер'єр! Яскравий дизайн дасть змогу доречно поєднувати її в дитячій кімнаті, а зручна ручка дасть змогу спрямувати світло куди завгодно, полегшуючи використання. Акумулятор повністю заряджається через 2 години, а пр..

Світлодіодна акумуляторна настільна лампа з регульованою яскравістю акумулятор 1200 mAh MicroUSB 5 W White

369.00 грн

Затишна та мила настільна лампа, яка чудово впишеться в будь-який інтер'єр! Яскравий дизайн дасть змогу доречно поєднувати її в будь-якій кімнаті, а зручна ручка дасть змогу спрямувати світло куди завгодно, полегшуючи використання. Акумулятор повністю заряджається через 2 години, а працює безперервно впродовж 5 годин. Характеристики: Колір вир..

Настільна бездротова Usb led-лампа з підставкою для телефона на акумуляторі 1200 mAh MicroUSB 2х5W White

419.00 грн

Настільна лампа YX-2222 працює від вбудованого акумулятора до 3 годин, після її можна під'єднати до повербанка через USB, вона одночасно може заряджатися і світити. Настільний світлодіодний світильник — сучасний аналог звичайних настільних ламп, забезпечує якісне, комфортне й безпечне для очей освітлення. Обладнаний сенсорним вмикачем, регулює яс..

Дитяча настільна LED лампа на акумуляторі Pets|Світильник акумуляторний|Бездротова лампа 250mAh

201.00 грн

Дитяча настільна LED лампа на акумуляторі Pets Дитячі настільні лампи Pets відрізняються характерним казковим «мультяшним» дизайном, що подобається дітям, викликають у них лише позитивні емоції. З таким яскравим та нестандартним освітлювальним приладом у приміщенні діти почуваються комфортніше та безпечніше. Опис: Настільна лампа &n..

Акумуляторна настільна лампа led yx-1278 1200mah працює від usb-повербанка MicroUSB 6W White

385.00 грн

Настільна лампа YX-1278 працює від вбудованого акумулятора до 3 годин, після нього можна під'єднати до повербанка через USB, вона одночасно може заряджатися і світити. Настільний світлодіодний світильник — сучасний аналог звичайних настільних ламп, забезпечує якісне, комфортне й безпечне для очей освітлення. Обладнаний сенсорним вмикачем, регулює..

Дитяча настільна лампа на акумуляторі Pets | Світильник акумуляторний | Бездротова лампа 400mAh

245.00 грн

Дитяча настільна LED лампа на акумуляторі Pets Дитячі настільні лампи Pets відрізняються характерним казковим «мультяшним» дизайном, що подобається дітям, викликають у них лише позитивні емоції. З таким яскравим та нестандартним освітлювальним приладом у приміщенні діти почуваються комфортніше та безпечніше. Опис: Настільна лампа &nd..

Настільна бездротова Usb led-лампа з підставкою для телефона на акумуляторі

359.00 грн

Лампа настільна світлодіодна з USB 9 Вт 3000-6000 K Акумуляторна лампа-світильник обладнана сенсорною панеллю для вмикання, розташованою на його основі. Регульований кут нахилу дає змогу комфортно освітлювати робочу поверхню. Завдяки вбудованому виміру настільна лампа має три рівні яскравості для вибору оптимального режиму освітлення: від теплого..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)