USB Кабелі Mobis.UA

USB Кабелі

Вигляд:

USB кабель Remax (OR) Light Speed RC-006i iPhone 5/6 Black 2m (Код: 90088)

75.00 грн

Напевно багато хто стикався з незручностями через коротке кабелю. Даний кабель допоможе забути Вам про них. Кабель має довжину 2 метри , при цьому виконаний з міцних і якісних матеріалів, що ніяк не відіб'ється на швидкості заряду і синхронізації. Характеристики Матеріал: гума, пластмаса; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 2 метри (круглий каб..

USB кабель Remax iPhone 5 Souffle RC-031i White (Код: 90092)

89.00 грн

USB кабель Remax RC-031i дозволяє синхронізувати дані з комп'ютером, а так само відмінно підходить для зарядки вашого пристрою від мережевого адаптера. Виконано з міцних і якісних матеріалів, що є гарантією довгої служби даного кабелю. Характеристика Матеріал: гума; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 1 метр (круглий кабель); Колір: білий. Тер..

USB кабель Remax iPhone 5 Souffle RC-031i Blue (Код: 90094)

89.00 грн

USB кабельRemax RC-031iдозволяє синхронізувати дані з комп'ютером, а так само відмінно підходить для зарядки вашого пристрою від мережевого адаптера. Виконано з міцних і якісних матеріалів, що є гарантією довгої служби даного кабелю. Характеристика Матеріал: гума; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 1 метр (круглий кабель); Колір: синій. Термі..

USB кабель Remax iPhone 5 Aliens RC-030i Yellow (Код: 90097)

89.00 грн

Оригінальний дизайн. Висока швидкість передачі даних (до 480mbs). Швидка зарядка. Литі роз'єми і використання поліуретану збільшують термін служби кабелю. Сумісний з усіма аксесуарами з роз'ємом Lightning. Характеристика Матеріал: поліуретан, пластмаса; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 1 метр (плоский/ромбоподібний кабель); Колір: жовтий. Т..

USB кабель Remax iPhone 5 Aliens RC-030i Red (Код: 90096)

89.00 грн

Оригінальний дизайн. Висока швидкість передачі даних (до 480mbs). Швидка зарядка. Литі роз'єми і використання поліуретану збільшують термін служби кабелю. Сумісний з усіма аксесуарами з роз'ємом Lightning. Характеристика Матеріал: поліуретан, пластмаса; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 1 метр (плоский/ромбоподібний кабель); Колір: червоний. ..

USB кабель Remax iPhone 5 Aliens RC-030i Blue (Код: 90095)

89.00 грн

Оригінальний дизайн. Висока швидкість передачі даних (до 480mbs). Швидка зарядка. Литі роз'єми і використання поліуретану збільшують термін служби кабелю. Сумісний з усіма аксесуарами з роз'ємом Lightning. Характеристика Матеріал: поліуретан, пластмаса; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 1 метр (плоский/ромбоподібний кабель); Колір: синій. Те..

USB кабель iPhone 5 тех.уп (Код: 90078)

55.00 грн

USB кабель Flat iPhone 5 високоякісний кабель, який підходить для підключення і синхронізації вашого пристрою з комп'ютером, ноутбуком або планшетом. Кабель також забезпечує швидку передачу даних і дозволяє заряджати ваш гаджет від USB порту комп'ютера. Дуже добре підходить для високошвидкісних зарядних пристроїв. Кабель має особливу плоску форму, ..

USB кабель iPhone 4 тех.уп (Код: 90079)

55.00 грн

Характеристики Матеріал: гума; Роз'єми: USB-30pin (iphone4); Довжина кабелю: 1 метр; Колір: білий. Термін доставки 1-3 дні 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»..

USB кабель iPhone 4 Nomi Black (Код: 90083)

109.00 грн

USB кабель Nomi на iphone 4 один з кращих у своєму роді. Володіє неймовірною гнучкістю, а значить довгий термін служби. Литі конектори. Швидка зарядка. Так само відмінно підійде для синхронізації з комп'ютером, має високу швидкість передачі даних. Характеристики Матеріал: гума; Роз'єми: USB-30pin (iphone4); Довжина кабелю: 1 метр (плоский кабель); ..

USB кабель Hoco U20 Magnetic Absorption iPhone 6 (L Shape) Black 1m (Код: 90087)

325.00 грн

Hoco U20 - це сполучний кабель для передачі даних, синхронізації і зарядки пристроїв. У даного пристрою є ряд очевидних переваг. По-перше, магнітне з'єднання дозволяє підключати кабель до смартфону або планшету практично не дивлячись. По-друге, USB-порт смартфона захищений від вологи, пилу і зносу (при тривалому застосуванні гаджета і його заряду з..

USB кабель Flat iPhone 5 тех.уп 2.0 (Код: 90081)

59.00 грн

USB кабель Flat iPhone 5 високоякісний кабель, який підходить для підключення і синхронізації вашого пристрою з комп'ютером, ноутбуком або планшетом. Кабель також забезпечує швидку передачу даних і дозволяє заряджати ваш гаджет від USB порту комп'ютера. Дуже добре підходить для високошвидкісних зарядних пристроїв. Кабель має особливу плоску форму, ..

USB кабель Flat iPhone 5 Nomi Black (Код: 90084)

109.00 грн

Оригінальний дизайн. Висока швидкість передачі даних (до 480mbs). Швидка зарядка. Литі роз'єми і використання поліуретану збільшують термін служби кабелю. Сумісний з усіма аксесуарами з роз'ємом Lightning. Завдяки йому, ви зможете провести синхронізацію, виконати зарядку акумулятора або ж приєднати кабель до блоку живлення для зарядки від електроме..

USB кабель Flat iPhone 5 Metal Nomi Black (Код: 90082)

129.00 грн

Напевно один з найбільш міцний і надійних кабелів на ринку, має неймовірну гнучкістю, корпус конекторів виконана з якісної метала. Позволіт синхронізувати ваше устроиство з ПК. Швидка зарядка. Завдяки йому, ви зможете провести синхронізацію, виконати зарядку акумулятора або ж приєднати кабель до блоку живлення для зарядки від електромережі. Характе..

USB кабель Flat iPhone 4 тех.уп 2.0 (Код: 90080)

59.00 грн

Опис USB кабель iPhone 4 / 4S плоский. USB кабель iPhone / iPod 3G / 4G плоский дозволяє синхронізувати фотографії, музику і дані з комп'ютером, а також прекрасно підходить для зарядки Вашого мобільного телефону від мережевого адаптера. Виготовлений з міцних і якісних матеріалів, тому прослужить Вам довго і надійно. Кабель стане відмінним і корис..

USB кабель Ferrite iPhone 6 box 2.0 (Код: 90085)

115.00 грн

Збільшена довжина кабелю ( 1,5 метра). Сумісний з усіма аксесуарами з роз'ємом Lightning. Характеристики Матеріал: поліуретан; Роз'єми: USB-Lightning; Довжина кабелю: 1,5 метри (круглий кабель); Колір: білий. Термін доставки 1-3 дні 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»..

Показано з 1 по 15 із 181 (13 сторінок)